Wpisz adres e-mail swojego konta. Kod weryfikacyjny zostanie wysłany do Ciebie. Po otrzymaniu kodu weryfikacyjnego będziesz mógł wybrać nowe hasło do swojego konta.

Instrukcja tworzenia artykułu

Po wybraniu opcji Napisz artykuł w zakładce Artykuł wpisz tytuł swojego pomysłu. Alias możesz pozostawić pusty. W głównym polu opisz swój pomysł. Po kliknięciu na ... uzyskasz dostęp do bardziej rozbudowanego menu. 
Formularz nie ma opcji dodania zdjęcia do artykułu. Jeśli chcesz dołączyć własne zdjęcie ilustrujące Twój pomysł wyślij je na adres poczty: biuro@federacja.slask.pl z oświadczeniem:
"Oświadczam, że fotografie/ilustracje zostały wykonane przeze mnie osobiście, posiadam do nich wszelkie prawa oraz zgody osób widocznych na zdjęciach na publikację ich wizerunku. Wyrażam zgodę na ich bezterminowe i nieodpłatne wykorzystanie na stronie www.bankpomyslow.federacja.slask.pl"
Po zakończeniu edycji i podania swojego imienia i nazwiska w polu Autor kliknij Zapisz, aby wysłać do nas swój pomysł. Zostanie on opublikowany po akceptacji przez moderatora.

Zaloguj się